Hakkında

ALMER GROUP 2007 yılında faaliyetlerine başlamış ve kısa zaman içerisinde büyük ve önemli projelere imza atmıştır. Ankara Merkez Ofis, Gebze/Kocaeli ve İstanbul Şubeleri ile hizmetlerine devam eden Almer Group konusunda uzman ve deneyimli personelleri ile Çevre, İş Güvenliği ve Labaratuvar-Analiz konularında hizmet vermektedir.

ALMER PROJE; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından ÇED Yeterliliği ve Çevre Danışmanlık Yeterlilik belgelerine sahip bir kuruluştur. Proje ve inşaat sektöründe de faaliyetlerine devam eden ALMER PROJE, Atıksu, içme ve proses suyu arıtma tesisleri, Katı Atık Sahalarının proje ve inşaat çalışmalarını da yürütmektedir.

ANKALAB Çevre Analiz Laboratuvarı; TÜRKAK tarafından Akredite edilmiş ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Laboratuvar Yeterlilik Belgesi’ne sahip bir kuruluştur. Laboratuvarda Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili ölçüm ve analizler gerçekleştirilmektedir.

Gebze Merkez ve Ankara şube ofislerinde hizmet vermekte olan BAŞARAN İSG, bünyesinde barındırdığı uzman kadrosuyla tüm tehlike sınıfındaki işletmelere iş sağlığı ve güvenliği konularında danışmanlık, iş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı hizmeti sunmaktadır.


//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-KF23SF
(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({‘gtm.start’:
new Date().getTime(),event:’gtm.js’});var f=d.getElementsByTagName(s)[0],
j=d.createElement(s),dl=l!=’dataLayer’?’&l=’+l:”;j.async=true;j.src=
‘//www.googletagmanager.com/gtm.js?id=’+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f);
})(window,document,’script’,’dataLayer’,’GTM-KF23SF’);

Reklamlar